Banyo Dolapları

İtiraf etmeliyiz ki banyo, genellikle ev dekorasyonunda son sıralara bırakılan alanlardan biri. Oysa banyonuzu güzelleştirmek için yapmanız gerekenler çok basit! Mesela uygulamak istediğiniz dekorasyon stiline uygun bir banyo dolabı almak, banyonuzu güzelleştirmek için atabileceğiniz büyük adımlardan biri. Dekorasyona sağladığı katkının yanı sıra alanı daha kullanışlı kılan banyo dolabı banyoların olmazsa olmazlarından.

Evinizin hangi alanında konumlandıracak olursanız olun, mobilya seçerken alanın ölçüsü doğrultusunda tercih yapmanız gerekiyor. Uygun boyutta mobilya seçimi, özellikle banyonun evin diğer alanlarına göre genellikle daha küçük olması nedeniyle ekstra önemli. Alt modül ve üst modülden oluşan banyo dolaplarına ek olarak boy dolapları alarak da lavabonun sağına ya da soluna monte ettirebilirsiniz. Boy dolabı gibi ek dolapları lavabo çevresinde konumlandırmak, banyonuzu daha verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olabilir. 

Mavi Ay Dekorasyon olarak banyonuza güzellik katacak banyo dolabını buluyoruz. En uygun fiyatlar bizde. Hemen iletişime geçin.

Hakkımızda

Konum

Copyright @ 2021 Bursa Web Tasarım
HEMEN ARA