Duvar Kağıdı

Güzel bir duvar kağıdı; odanız veya ofisiniz mekan neresi olursa olsun ortamın havasını ve görüntüsünü bir anda değiştirebilir. Alacağını duvar kağıdının kalitesinin yanında mekana uyup uymayacağı da bir hayli önemli.

Eğer duvarınızda çıkıntılar varsa veya malzemesi uygun değilse duvar kağıdı uygulamanızı önermiyoruz. Düz ve betonarme (alçılı veya alçısız) yüzeylere uygulanması daha uygundur. Duvarınızda büyük çatlaklar veya yarıklar varsa bunları kapatmak için uygun bir malzeme değildir. Eğri veya hatalı bölümleri örtmekte iyi bir malzeme değildir. Duvar kağıdı bunlar için kullanılabilir ama gerçekte burada amaç işçilikten kaçmaktır.

Duvar kağıdının kalınlığı çok önemlidir. Bu dayanıklılıkla aynı ölçekte ilerler. Eğer duvar kağıdınız iyi bir kalınlığa sahip değilse bir süre sonra yıpranıp yırtılabilir. Bu yüzden duvar kağıdının kalınlığına dikkat edin. Malzemenin kalitesini bir miktarda kalınlığı belirlemektedir. Bunun için merdiven altı firmalardan uzak durmalı ve yetkili bayilerden almanız önemlidir. Unutmayın duvar kağıdı uygulaması kolay ama çıkartması (sökmesi) zor bir malzemedir. Eğer doğru kalitede malzeme alınmazsa sıkıntı yaşarsınız.

Odanıza veya ofisinize en uygun duvar kağıdını satın almak için hemen bizimle iletişime geçin. Mavi Ay Dekorasyon olarak size en uygun duvar kağıdını bulacağımızın garantisini veriyoruz!

Hakkımızda

Konum

Copyright @ 2021 Bursa Web Tasarım
HEMEN ARA